dres damski miętowy

Dresy nadal zajmują istotne miejsce w kobiecej garderobie ze względu na swoją wszechstronną funkcjonalność, prostotę i wygodę. To jeden z tych codziennych strojów, które można nosić w wielu miejscach, takich jak supermarket lub siłownia, a jednocześnie zawsze wyglądać szykownie i modnie. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest strój na ostatnią chwilę, aby załatwić niecierpiące zwłoki sprawy, czy stylizacja zapewniająca swobodny wygląd na wieczorne wyjście, istnieje wiele opcji, aby zachować modny wygląd i jednocześnie wygodę.

Damski dres do ćwiczeń

Podstawową zasadą przy wyborze dresu na siłownię, salę gimnastyczną czy do biegania po parku, jest to aby zapewniał swobodę ruchów. Powinien być zatem wykonany z maksymalnie elastycznego materiału, który dopasowuje się do naszej sylwetki. Dobrym wyborem mogą być tutaj dresy z lycry albo spandexu. Nie mniej istotny jest sam rozmiar stroju do ćwiczeń – nie powinien on być ani zbyt luźny, ani zbyt ciasny i to niezależnie czy wybierzemy klasyczny dres Adidasa, legginsy, czy krótkie spodenki dresowe. Last but not least, tkaniny powinny być termoaktywne, czyli pochłaniające wilgoć i jednocześnie zapewniające wentylację podczas forsownych ćwiczeń fizycznych, przykładowo tkaniny poliestrowe.   

Na zakupy w dresie?

dres damski casual

Każda kobieta, która pragnie w swoim modnym wyglądzie zachować minimalistyczną estetykę, powinna wybrać na zakupowy wypad dres, który ma luźny krój i elastyczną talię spodni, dzięki czemu można je z łatwością podciągnąć. Dobrym dodatkiem może być złota biżuteria, aby dodać eleganckiego akcentu wyglądowi, niezależnie od tego, czy planujemy zakupy spożywcze, czy wyprawę do fryzjera. Eleganckie dresy damskie sprawdzą się w każdej z tych miejscówek.

Dres damski domowy

Nic jednak nie zastąpi chwili, gdy po ciężkim dniu wytężonej pracy, można usiąść w ulubionym fotelu i popijając kubek gorącej kawy rozkoszować się ukochaną powieścią lub serialem. Również na te okazje sprawdza się doskonale wygodny dres. Ciekawą opcją mogą być w tym wypadku damskie kombinezony dresowe, które zapewniają komfort i ciepło, a nadają się wyśmienicie do chodzenia po domu i jako piżama na długie, mroźne noce.