swetry-rozpinane

Elegancja jest zawsze modna i ponadczasowa. Elegancki, zadbany mężczyzna czy chłopak od razu inaczej wygląda. Co więcej – ubierając się elegancko wzmacniamy także od razu naszą pewność siebie, dzięki czemu z kolei lepiej radzimy sobie w życiu…

Skazani na garnitur

W powszechnej opinii panuje jednakże dość mylne przekonanie na temat tego, jak powinien wyglądać elegancki mężczyzna. Zazwyczaj bowiem elegancja kojarzy nam się tylko i wyłącznie z krawatem, białą lub błękitną koszulą oraz oczywiście garniturem. Owszem jest to strój elegancki, jednak nie w każdej sytuacji.

Codzienna elegancja

Czy bowiem jakikolwiek mężczyzna wyglądałby dobrze w garniturze na plaży czy na grillu? Nie za bardzo. Dlatego też warto postawić na bardziej praktyczny i również elegancki ubiór – ładne spodnie, t- shirt czy koszulę i rozpinane swetry.

Męskie swetry rozpinane – gwarancja stylu

Właśnie – swetry rozpinane? Czy naprawdę warto w nie zainwestować? Oczywiście, że tak!  Rozpinane swetry z dStreet są ciepłe, wygodne, praktyczne i wyglądają całkiem elegancko i stylowo. Doskonale sprawdzą się na bardziej codzienne okazje zamiast marynarki czy garnituru.

Sposób noszenia swetrów rozpinanych

Należy jednak wspomnieć o kilku zasadach noszenia rozpinanych swetrów. A zatem pamiętajmy, że ciemne kolory i swetry zapinane na guziki są bardziej eleganckie. Dalej – cały strój nie może być brudy, mieć przetarć czy plam – wtedy nawet najbardziej elegancki rozpinany sweter nic nie pomoże. Warto także stawiać na połączenie kolorowych spodni z koszulą  oraz właśnie grubszym swetrem rozpinanym!