Prawie zimowa stylizacja..

Nowy rok – nowa ja, co roczne postanowienia.. O tym miał być dzisiejszy post, ale miałam ostatnio tak mnóstwo spraw do załatwienia, że nie miałam kiedy napisać tego postu. Dziś siadając do niego stwierdziłam, że jest już trochę na to za późno i zrobię to za rok. A co! ; ) Także będziecie dziś zmuszeni poczytać tylko o mojej stylizacji.
Kiedyś przeczytałam świetną książkę Katarzyny Tusk, a w sumie to Elementarz Stylu, dzięki któremu nauczyłam się, że czarne, bazowe spodnie w kobiecej szafie to podstawa. Dlatego teraz jestem posiadaczką kilku par. Dziś wybrałam czarne, z dziurami i wysokim stanem z Mohito. No, ale to nie one dziś królują w mojej stylizacji. Zdecydowanie główną rolę dziś odgrywa czarna kurtka z dużymi czerwonymi ustami na plecach od SheinSaid. Jest mega! Zakochałam się w niej. Chociaż nie nadaję się na panującą pogodę za oknem, ale ubrałam do Niej bardzo ciepły sweter od Choies, szalik, rękawiczki, czapkę, buty ala emu i nie było tak tragicznie. Myślę, ze nie raz pojawi się jeszcze u mnie na blogu w stylizacjach letnich czy wiosennych. A tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i życzę miłego tygodnia, bo przecież mamy poniedziałek! ; *

DSC_0004

DSC_0028

DSC_0074

DSC_0116

DSC_0011

DSC_0082

DSC_0103

DSC_0053

DSC_0120

DSC_0092

DSC_0025

Kurtka –  SheInSaid – KLIK!
Spodnie – Mohito
Sweter – CHOiES
Czapka – PaMaMi
Rękawiczki – Pepco
Buty – H&M, podobne – klik!

Przepiękne zdjęcia wykonał –  Marcin Chyła

 

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

8 Comments

  1. Mała Ania

    Kochana Ty we wszystkim ślicznie wyglądasz

  2. śliczna, dziewczęca stylizacja :)

  3. Nie prawie a zimowa stylizacja, super w niej wyglądasz. a Czapka jest wprost urocza, lubię ten kolorek :)

  4. I agree! Dresses are just as easy as shorts or jeans and a tee.Last time I buy the good quality dress in lace mermaid dress with sleeves and I fall in love with it .

  5. Combine with a necklace and front slit dress makes me feel really good.The reunion went perfectly after that. Thanks for your article wise suggestions and I highly recommend you to try this dress out as well!”

Dodaj komentarz