Propozycja stylizacji wigilijnej..

No to mamy! 24 grudnia – moje ulubione święta. Nareszcie! Czekam na nie cały rok. Też tak macie? Zapach przygotowywanych potraw, ich smak przy wigilijnym stole, piękna, kolorowa choinka, a pod nią mnóstwo prezentów, no i oczywiście cała rodzina razem! Ahh.. Przecudowny czas.
Dlatego dziś przygotowałam dla Was moją, w sumie już drugą, propozycję stylizacji na wigilię. Jeszcze na ostatnią chwilę może kogoś zainspiruje piękną, czerwoną koszulą z H&M i długo przeze mnie wyszukiwaną spódniczką z guzikami. Szukałam, mierzyłam, oglądałam mnóstwo takich spódniczek, aż w końcu trafiłam na tą idealną w Stradivarius. Oczywiście idealnym dopełnieniem całej stylizacji jest zegarek od Sophia Butik. ;  )
Podobne koszule znajdziecie na stronie SheInSaid. Przy okazji zajrzycie na ich stronkę . Mają teraz ogromny wybór ciuchów i mega promocje! ( więcej informacji tutajtutaj! lub tutaj!)

DSC_0013

DSC_0029

DSC_0062

DSC_0018

DSC_0060

DSC_0092

DSC_0023

DSC_0079

 

Koszula – H&M (podobne – klik!)
Spódniczka – Stradivarius
Zegarek – Sophia Butik 

Przepiękne zdjęcia wykonał –  Marcin Chyła

Kochani! Oczywiście życzę Wam spokojnych, rodzinnych, zdrowych i wesołych świąt! Pamiętajcie, że Rodzina i najbliżsi to największy Skarb jaki w życiu mamy. Spełnienia wszystkich marzeń! : *

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

1 Comment

  1. Amazing style and love your recommendations.Though I confess, I do wish that first dress would work a little better for those of us with curves.I like to arrange in pairs with black cut out bodycon dress.I thought you can try it.

Dodaj komentarz