Jak większość kobiet, kocham zakupowy szał! Zazwyczaj zajmuję mi to zupełnie więcej czasu niż zaplanuje. Zapominam wtedy o wszystkim i gdy przychodzi czas na szamkę staram się wybierać coś zdrowego, ale to naprawdę bardzo trudne. W centrach handlowych aż roi się od fast-foodów i innych świństw.
Teraz nie będziecie mieli z tym problemu! W Atrium w Koszalinie znajdziecie przepyszne, zdrowe i świeżo wyciskane soki w Soko Slow Juice! Pani na miejscu i specjalnie dla Was przygotowuje wybrany wcześniej sok. Możecie wypić Go od razu na miejscu lub zabrać ze sobą w zakręcanej buteleczce.
W menu znajdziecie nie tylko pyszne soki, smoothie, ale także białkowe shake po treningowe! Idealne po wyczerpującym treningu!
Na zdjęcia ubrałam bluzę w ulubionym bordowym kolorze od Shein.com! Jest bardzo ciepła, idealna na jesień i tania. Do bluzy wybrałam czarne spodnie z Pull&Bear i niezastąpione buty adidas.
Zapraszam do zdjęć i spróbowania pysznych soków u zawsze uśmiechniętych Pań z Soko Slow Juice! ; ) Naprawdę warto, uwierzcie mi na słowo. ; )

DSC_0020

DSC_0052

DSC_0045

DSC_0028

DSC_0090

DSC_0009

DSC_0025

DSC_0106

 

Spodnie – Pull&Bear
Bluza – SheIn (KLIK!)

Zdjęcia – Marcin Chyła, dziękuje! Jak zwykle wspaniałe! ; )

Soko Slow Juice C.H. Atrium w Koszalinie, zapraszam i zdecydowanie polecam!! ; ) Na miejscu czekają na Was jeszcze wygodne kanapy, na których można wypić pyszne i świeżutkie soki! Soko Slow Juice posiada również swoje fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam różne promocję, jak i porady zdrowotne. Warto tam zajrzeć i poczytać. Zapraszam!