Modne męskie bluzy

Nie ma chyba mężczyzny, który nie miałby w swojej szafie chociaż jednej męskiej bluzy. Ta część garderoby ma to do siebie, że jest wygodna i ciepła. Podsumowując – idealna na jesień. Męskie bluzy wbrew powszechnemu przekonaniu, wcale nie muszą być odzieżą typowo sportową. Mogą mieć również charakter nieco odświętny, a nawet elegancki. Wszystko zależy od tego, z czym się je zestawi i jaki model wybierze.

Bluza męska modna w tym sezonie

Od kilku lat bluzy męskie cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma się co dziwić – są ciepłe, wygodne i można w nich komfortowo spędzić cały dzień. Jeśli wybierze się odzież z dobrych jakościowo materiałów, będzie ona dbała o komfort termiczny użytkownika, nie dopuszczając do jego wychłodzenia czy przegrzania. Wybierając takie ubranie jak bluza męska, warto skupić się na tym, by zdecydować się na model podkreślający zalety sylwetki.

 

Jaką bluzę wybrać?

 

Przede wszystkim – należy podkreślić, że męskie bluzy może nosić każdy. pasują one osobom w każdym wieku, o każdym typie sylwetki – pod warunkiem wybrania odpowiedniego fasonu. Osoby o nieco masywnej sylwetki powinny wybierać modele nieco wydłużona, o luźniejszej, ale nie workowatej budowie. Nie dla nich są duże i krzykliwe wzory, o wiele lepiej sprawdzą się gładkie i ciemne tkaniny. Szczuplejsi panowie mogą pozwolić sobie na linię bluzy nieco bliżej ciała, jednakże powinni unikać zbyt luźnych krojów. Spokojnie mogą wybrać modele w krzykliwe, wyraźne wzory.

 

Ciekawymi akcentami w bluzach męskich są fantazyjnie skrojone kaptury, zamki poprowadzone na skok czy kieszenie umieszczone w niestandardowych miejscach – to wszystko sprawia, że męskie bluzy są krzykiem mody w ostatnich latach.