swetry męskie

Swetry męskie w serek – z czym je nosić?

Męskie swetry w serek to jeden z najchętniej wybieranych wzorów. Nie każdy pan wie, jednak z czym nosić taki sweter, by wyglądać modnie i stylowo. Oto podpowiedzi i propozycje dla panów.

Jak nosić sweter męski w serek?

Swetry przede wszystkim nosi się na sylwetce, ale równie dobrze można je zarzucić na ramiona. I dotyczy to właśnie swetra w serek, który dzięki temu dodaje nonszalancji.
Swetry męskie w serek można łączyć z koszulą, jeansami i mokasynami, co sprawdzi się np. do pracy. Dobrze wyglądają też w zestawieniu z koszulą w kratkę, co jest angielską wersją stroju. Można też dobrać do nich casualową koszulę i mokasyny i wyglądać nieco jak „chłopak zza oceanu”.

Swetry w serek – zwróć uwagę na detale!

Sam fason swetra to jedno. Nie mniej istotne znaczenie mają detale, w tym np. kolor. I tak przyjmuje się, że mocne kolory będą odpowiednie dla panów o ciemnych włosach i jasnej lub ciemnej karnacji. Wówczas będą się dobrze komponować z oprawą twarzy. Dla panów o jasnych włosach poleca się, z kolei swetry w stonowanych kolorach, odcieniach bieli, beżu, szarości itp., które nie przygaszą delikatniejszej „wersji urody”.
Do innych, na pozór niezauważalnych, ale ważnych detali zalicza się konieczność chowania wyłogów kołnierzyka. Warto o to dbać kiedy nie nosi się krawata, by nie popełnić modowej gafy.
Przede wszystkim jednak sweter powinien być dopasowany i ładnie przylegać do sylwetki. Nie powinien być zbyt duży, ale też za mały, opinający sylwetkę zbyt mocno, a koszula pod nim nie powinna być zbyt sztywna. Sprawdź ofertę i kup swetry męskie online idealne dla Twojej sylwetki.