Moja mała metamorfoza..

Już bardzo dawno myślałam nad tym żeby napisać post o mojej małej metamorfozie. Układałam sobie w głowie cały plan.. Jednak ciągle miałam wrażenie, że to jeszcze nie ten moment, nie ta chwila.. Nadal uważam, że nie osiągnęłam jeszcze wymarzonych efektów i zdaje sobie sprawę, że są lepsi ode mnie.. Mimo to postanowiłam, że podzielę się z Wami moją skromną historią.

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy w Polsce pojawiła się moda na Ewę Chodakowską. Fakt, że wcześniej próbowałam parę razy biegać, robić brzuszki, A6W, ale zawsze kończyło się tak samo.. Tydzień zapału i koniec. Dopiero, gdy w internecie, a dokładniej na Facebooku natrafiłam zupełnie przypadkiem na profil Ewy wszystko nabrało innego znaczenia. Ogromną motywacją były dla mnie jej słowa, posty, zdjęcia.. Na początku tylko czytałam to wszystko.. Przyglądałam się metamorfozom innych kobiet, aż któregoś dnia pomyślałam, że przecież skoro tylu osobom się udało to czemu i mi ma się nie udać. Zawzięłam się! Ćwiczyłam 4-5 razy w tygodniu, starałam się jeść zdrowo i pić dużo wody. Początkowo efekty było widać bardzo! Kilogramy leciały z wagi jak oszalałe.. Aż któregoś dnia stop.. Mimo diety, ćwiczeń stałam ciągle w miejscu. Postanowiłam udać się do specjalisty. Wybrałam wtedy Poradnie Dietetyczną Pani Magdaleny Siejak ( KLIK!). To był jeden z moich najlepszych wyborów jaki w życiu dokonałam. Pani Magda jest wspaniałym człowiekiem i bardzo wiele jej zawdzięczam. Nadal korzystam z jej usług i jestem mega zadowolona!
Między czasie wykryto u mnie niedoczynność tarczycy – Hashimoto. Świat przewrócił mi się do góry nogami. Straszyli mnie brakiem możliwości uprawiania aktywności fizycznej, ale ja się nie poddałam! Biorę leki, jestem pod okiem dietetyka i ćwiczę mimo wszystko!
Jednak ćwiczenie fitness przestały mi wystarczać. Chciałam czegoś więcej! Idealnym rozwiązaniem okazała się praca w Jatomi Fitness. Mogłam zacząć swoją przygodę z treningami siłowymi pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Siłownia jest naprawdę ogromna i daje wiele możliwości!
Zrozumiałam, że to tak naprawdę to czego zawsze szukałam. Nie wyobrażam sobie już swojego życie bez treningów i mam tylko nadzieję, że za rok będę mogła się pochwalić tutaj naprawdę wspaniałymi efektami.

Dzięki zdrowemu trybowi życia, treningom zyskałam nie tylko lepszą sylwetkę, ale także zdrowe paznokcie, włosy, większą pewność siebie!
Wcześniej robiłam sobie bardzo mało zdjęć, ale znalazłam kilka i zrobiłam kolaż z porównaniem. Na tą chwilę schudłam około 15 kg.

Desktop (4)

Ewcia

Żeby zachęcić Was do rozpoczęcia swojej własnej przygody z siłownią i sportem przygotowałam dla Was sesję zdjęciową wykonaną w siłowni Jatomi Fitness w Atrium.
Nie jesteś Klubowiczem, a chciałbyś zobaczyć jak jest w Jatomi ? Możesz śmiało wygenerować wejściówkę internetową i wpaść do Nas na darmowy trening!

DSC_0059

DSC_0076

DSC_0103

DSC_0243

DSC_0150

DSC_0181

DSC_0330

DSC_0211

DSC_0334

DSC_0357

DSC_0318

DSC_0378

DSC_0343

DSC_0366

Cały strój sportowy firmy Under Armour!

Trenerka Personalna  – Magdalena Sołek . Wspaniała osoba na odpowiednim miejscu. Nie znam osobiście drugiego takiego człowieka, który by kochał swoją pracę tak jak Ona! Podczas treningu nie ma mowy o monotonii, a motywacją zaraża od pierwszej minuty. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego! < 3

Zdjęcia wykonał  Marcin Chyła.

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

4 Comments

  1. Olcia mistrzyni!!!❤

  2. A mię wiedzieć ile wazysz obecnie i ile masz wzrostu?:)

  3. Wow Olcia! Nawet nie spodziewałam się aż takiej zmiany. Trzymaj tak dalej! <3

Dodaj komentarz