różowy damski płaszczyk dstreet

Płaszcz damski zimowy to must have każdej kobiety. Nie tylko jest w nim ciepło i przyjemnie, ale również jest elegancki i sprawdzi się w wielu stylizacjach. O czym trzeba pamiętać, wybierając zimowy płaszcz damski?

Jak wybrać odpowiedni fason?

Płaszcz zimowy damski powinien być dopasowany do figury kobiety. Tylko wtedy będzie podkreślał atuty sylwetki i ukrywał jej mankamenty.

Panie o kilku dodatkowych kilogramach powinny skoncentrować się na płaszczach oversize. Trzeba jednak pamiętać, że nie mogą to być modele, które są zbyt duże, gdyż sylwetka będzie wydawała się masywna.

Panie gruszki powinny wybierać płaszcze damskie zimowe z szerokimi kołnierzami, które będą koncentrowały uwagę na górnej części sylwetki. Warto również pamiętać, że płaszcz damski zimowy powinien mieć pasek w talii i poduszki na ramionach.

Kobiety, które mają kształt klepsydry powinny skoncentrować się na płaszczach damskich, które są jednorzędowe. Warto również zadbać, by miały wąskie klapy. Unikamy rozłożystych kołnierzy oraz kieszeni na wysokości biustu.

Szary, camelowy, a może w kratę?

Płaszcze na zimę wcale nie muszą mieć nudnych kolorów – zobacz płaszcze zimowe damskie Dstreet z aktualnej kolekcji (wyróżniają się nie tylko kolorami!). Warto pamiętać, że w szafie każdej kobiety powinien znaleźć się płaszcz damski beżowy, szary lub czarny. Jest to element stylizacji, który przyda się w wielu sytuacjach.

W tym roku jednak warto postawić na płaszcze damskie zimowe, które mają ciekawe kolory lub printy.

Krata to wzór, który powraca co kilka lat. Nie ma się czemu dziwić! Jest wyjątkowo elegancka i daje niezliczone możliwości. Mała, duża, czarno-biała lub kolorowa. Nieważne, który wybierzesz. Krata jest idealna.

Wybierając płaszcz zimowy damski, warto również zwrócić uwagę na zwierzęce motywy. Ciapki, prążki czy plamy znajdą się na płaszczach, które będziemy nosiły w tym sezonie.

Wybierając płaszcz damski zimowy w charakterystyczny wzór trzeba pamiętać, że dodatki powinny być stonowane i spokojne. Płaszcz będzie wystarczającą ozdobą stylizacji. Nie potrzeba dodatkowych ozdób, które odwracają uwagę od płaszcza.